3.1.25

PRIDITE NA DELAVNICE V CENTER ROG!

Center Rog se je že dobro usidral med ustvarjalkami, ustvarjalci, umetnicami, umetniki in tudi med obiskovalci. Postaja sinonim za ustvarjalne delavnice, tečaje in ustvarjanje na splošno. Zato smo vesele, da so vodje laba za nakit prepoznali naše dolgoletne izkušnje na tem področju in nas izbrali, da nekaj naših delavnic izpeljemo tudi v Centru Rog. 

Prva delavnica bo že kmalu, v petek, 24. januarja 2025, druga bo en mesec pozneje, v petek, 21. februarja 2024. 

Prijave za prvo delavnico so že odprte, zato pohitite s prijavami! 

https://center-rog.si/program/oblikovanje-nakita-iz-polimerne-gline-in-kovine/

Kaj lahko pričakujete na delavnici? Veliko novega znanja, zanimivo tehniko in ogromno dobre volje! In tiste, ki ste že vešče dela s polimerno glino veste, da je končni izdelek lahko čisto po vašem okusu, tako po obliki in barvah. 

Znanje, ki ga boste dobili na delavnici, boste lahko vključili v svoje oblikovalne postopke, ali jih uporabljali samostojno. 

Pripomočke in material bomo priskrbele.